Kartvizit Fiyatları

Alyagrafik kartvizit

7,00 $

TEK YÖN SELEFONLU KARTVİZİT

1.000 ADET

El ilanı broşür firmaları fiyatları

10,00 $

ÇİFT YÖN PARLAK SELEFON KARTVİZİT

    1.000 ADET

Alyagrafik kartvizit

11,50 $

ÇİFT YÖN MAT SELEFON KARTVİZİT

    1.000 ADET

11.50 $

TEK YÖN TUALE KARTVİZİT

    1.000 ADET

28.00 $

ÇİFT YÖN SIVAMA TUALE KARTVİZİT

    1.000 ADET

23,00 $

ÇİFT YÖN LAK VE KABARTMA KARTVİZİT

    1.000 ADET

28.00 $

ÇİFT YÖN LAK VE KABARTMA ÖZEL KESİM KARTVİZİT

    1.000 ADET 

28.00 $

ÇİFT YÖN LAK VE KABARTMA SIVAMA KARTVİZİT

    1.000 ADET

30.60 $

ÇİFT YÖN LAK VE KABARTMA SIVAMA ÖZEL KESİM KARTVİZİT

    1.000 ADET

30.60 $

ALTIN YALDIZ TEK YÖN KARTVİZİT ARKASI TEK RENK SİYAH

    1.000 ADET 

45.88 $

TEK YÖN ALTIN YALDIZ, ARKASI ÇOK RENKLİ KABARTMA LAKLI ÖZEL KESİM SIVAMA KARTVİZİT

    1.000 ADET

Bursa kartvizit fiyatları: Kartvizit insanların isim, kurum ve iletişim bilgilerinin yer aldığı karttır. Kartvizit bir iletişim aracıdır. Bu nedenle kartvizitlerde iletişim bilgileri olmazsa olmazdır. Kartvizitin görevi özetle iletişim bilgileri vermektir. Kişi zaten başka değerlerle ilgileniyorsa kartvizitteki iletişim bilgilerini kullanarak size ulaşacaktır.

Bursa Kartvizit, genel olarak sahibinin adı ve soyadı, bağlı bulunduğu kurum, ünvanı ve iletişim bilgilerinin yer aldığı tasarımlardır. Çoğunlukla kartvizit baskıları bristol kağıtlara basılmaktadır. Günümüzde çok çeşitliliğe sahip olup Bursa kartvizit firmaları sektöründe kartvizit ve kartvizit fiyatları geniş yer kaplamaktadır.

Bursa kartvizit firmalarında

Bursa matbaa firmaları kartvizit çeşitleri standartları olmak üzere tek yön kartvizit ve çift yön kartvizitlerin yanı sıra biraz daha standartların dışına çıkıp kartvizitlerde görsel görünüme dikkat çekmek için üzerlerine lak ve gofre dediğimiz yani kabartma ve kabartma üzerine parlaklık olayı gerçekleştirilerek kartvizit üzerinde önemli olan bilgilerin dikkat çekmesi üzerine yapılmış olan bir eylemi

Bursa kartvizit firmaları

olarak gerçekleştirmekteyiz. Bursa matbaa kartvizit firması olarak Alya Grafik adına biz standartların dışına çıkılmış kartvizitleri ve üzerine lak, gofre işlemlerinin uygulandığı hatta bu işlemleri gerçekleştirirken sıvama kartvizit dediğimiz yani 2 kartvizit kalınlığında birbirine sıvanmış ve lak gofre uygulanmış kartvizitleri tercih etmekte ve ettirmekteyiz. Başlı başına kartvizit sizi amacınıza ulaştırmayabilir. İyi bir tanıtım için kartvizitinizin tasarımı işinizle alakalı olmasına dikkat edilmelidir.

Bursa matbaa firmaları

olarak Alya Grafik adına bizler sizlere ve bulunduğunuz sektöre uygun en iyi kartvizit çalışmalarını sunuyoruz. Kartvizitinizin olması gereken kalitesini, kullanım alanınızı ve sektörünüze uygun olup olmadığını düşünüyorsanız Bursa matbaa Alya Grafik olarak bizlerden bilgi alabilirsiniz. Alya grafik olarak; Bursa kartvizit fiyatları ve sektörünüze uygun kartvizit çalışmaları için bizimle irtibata geçebilir, fikir alışverişi yapabilirsizin. Bütçenize ve sektörünüze uygun

Bursa matbaa kartvizit fiyatları

sorgulayabilir ve size uygun olan kartviziti, Bursa kartvizit fiyatlarını, sektörünüze uygun kartvizit çalışmalarını, Bursa matbaa firmalarını, Bursa matbaa fiyatlarını bizden öğrenebilirsiniz.

Sizlere piyasada bulunan Bursa kartvizit fiyatlarını, Bursa kartvizit firmalarını ve Bursa matbaalarından yapmış olduğunuz keşiflerin aydınlatıcı bilgilerini bizlerden de öğrenebilirsiniz.

Bursa kartvizit, kartvizit fiyatları,Bursa matbaa kartvizit fiyatları,  Sektörünüze uygun kartvizit çalışmaları için bizlere ulaşabilirsiniz.

acil kartvizit bursa, bursa acil kartvizit, bursa kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit bursa, acil Balıkesir Kartvizit Balıkesir, Balıkesir acil Balıkesir Kartvizit, Balıkesir Balıkesir Kartvizit, çok acil Balıkesir Kartvizit, Balıkesir Kartvizit Balıkesir, acil Yalova Kartvizit Yalova, Yalova acil Yalova Kartvizit, Yalova Yalova Kartvizit, çok acil Yalova Kartvizit, Yalova Kartvizit Yalova, acil kartvizit İnegöl, İnegöl acil kartvizit, İnegöl kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit İnegöl, acil kartvizit Gölcük, Gölcük acil kartvizit, Gölcük kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit Gölcük, acil kartvizit Bolu, Bolu acil kartvizit, Bolu kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit Bolu, acil kartvizit Bilecik, Bilecik acil kartvizit, Bilecik kartvizit, çok acil kartvizit, kartvizit Bilecik,

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top