Magnet Etiket Fiyatları

MAGNET FİYATLARI

Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

100,00 TL

STANDART ÖLÇÜ MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

170,00 TL

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ, ÖZEL KESİM MAGNET   (ÖLÇÜ ?)

    1.000 ADET

190,00 TL

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM LENSLİ MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ, ÖZEL KESİM LENSLİ MAGNET   (ÖLÇÜ ?)

    1.000 ADET

STICKER ÇIKARTMA ETİKET FİYATLARI

90,00 TL

STANDART ÖLÇÜ ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

120,00 TL

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

150,00 TL

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ALTIN YALDIZ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (? mm ölçü)

    1.000 ADET

Magnet toptan Tabaka Magnet,Yapışkanlı Magnet, PVC Magnet, NDFEB Magnet, Kreatif Magnet gibi birçok magnet çeşidi ile sizlere hizmet vermektedir. Sizler için yenilik yapan alya grafik ; Nano Mıknatıs ve Lensli Selefonu da ürünlerine ekledi…

Magnetlerin buzdolapları üzerinde gerek süs eşyası, gerekse de promosyon malzemesi olarak yaygınlık kazanmasıyla birlikte “tabaka magnet” olarak adlandırılan ve matbaalar ile promosyon üreticileri tarafından kullanılan levha mıknatıslar aranır hale geldi.

Magnet uygulamaları gibi geniş bir sahaya erişti. Bu noktada hangi uygulama için hangi magnet mıknatıs türlerinin kullanılacağı önem kazandı. Kalite, hizmet ve en uygun magnet fiyatları ilkesini de göz önünde bulundurarak Alya grafik yani Bursa Matbaacı Firması olarak, zengin magnet çeşitleri ile 5 yıldan bu yana magnet satışı konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

Magnet fiyatları; Magnet, farklı malzemelerden yapılan çeşitli şekillerden oluşan genellikle arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan dekoratif objelerdir.

 

Etiket Fiyatları

Etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi(stok yönetimi, mal sayımı vb.)  olsun, ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Etiket kullanımı çok çeşitlidir. Etiketlerin kullanım alanları çok çeşitli olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektörde ki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerilerine ne basılırsa, onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır.

Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler;

           Ürün Etiketleri, Demirbaş Etiketleri, Fiyat Etiketleri, Ürün logo & marka etiketi, Uyarı Etiketi

Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre etiket kullanılmasıdır. Buna göre aşağıda tüm etiket türlerini bulabilirsiniz.

Etiket basımını son yıllarda gazete, dergi, ilaç, kitap ve gıda sektörü gibi birçok alanda görmemiz mümkün olmaktadır.

İrt:: 0 545 306 66 16

 

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top