Sürekli Form Fatura Fiyatları

SÜREKLİ FORM FATURA FİYATLARI

 

A5 2 Renk Fiyatları

Bursa matbaa A5 sürekli Form 2 renk

A5 4 Renk Fiyatları

Bursa matbaa A5 sürekli form 4 renk

A4 2 Renk Fiyatları

Bursa matbaa A4 sürekli form 2 renk

A4 4 Renk Fiyatları

Bursa matbaa A4 sürekli form 4 renk

  • Fiyatlarımıza K.D.V Dahil DEĞİLDİR.

 

Sürekli Form Fatura ve İrsaliye:
Bilgisayardan alınan sonuçları satır yazıcıdan yazdırmak üzere kullanılan, zigzaglı katlandığı için sayfaları yazıcının basım düzeneğinden Sürekli biçimde geçen kağıt çıktı ortamına Sürekli form denir.

 

Bursa sürekli form baskı       Bursa sürekli form baskı       Bursa sürekli form baskı

 

Sürekli form, fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu vb. gibi rutin ve sık olarak kullanılan evraklar için en ideal baskı formudur.

Bu özellikte olarak düzenlenmiş evraklarınızı, bilgisayarınızda yazıp ve kaydedip, satır yazıcınızdan çıktı olarak alabilirsiniz. Bu sayede hem muhasebesel kayıt yapıp, hem de Müşterinize orjinal bir belge sunmuş olursunuz.

Sürekli Form

siparişlerinizi Alya Grafik olarak, öncelikle rutin kullanılan, bu özelliklerdeki fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu vb. evraklarınızı 2 renk form makinemiz ile en kaliteli şekilde baskısını yapıp en kısa zamanda teslim ediyoruz.

Bu özelliklerdeki fatura basımı, tasarımı veya  fatura fiyatları ve diğer bu özellikteki evrakları için Bursa matbaa firması olarak Alya Grafik‘ten gerek tasarım gerekse fiyat konusunda bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

 

Bu özelliklerdeki fatura, irsaliye, irsaliyeli fatura basımı için istenen evraklar, diğer ciltli fatura basımı için istenen evraklarla aynıdır.

Faturalar tel cilt, tutkal cilt olarak yapılabileceği gibi sürekli form fatura olarak da kullanılabilir. Bu özelliklere göre tasarlanmış faturaya sürekli form fatura denir.

Bu özellikteki fatura ölçüleri genel olarak 11×24, 12×24 cm’dir. Bu ölçülerin dışında faturalarda basılabilmektedir. Özel sürekli form fatura ölçüleri Bursa matbaası olan Alya Grafik’ten yeteri bilgilere sahip olabilirsiniz.

Faturalar, Ofset baskı, cilt olarak basılabileceği gibi bu özelliklerde de düzenlenebilir.

Faturalarınızı kendi iş yerinizde kesip müşteriye teslim ediyorsanız, bu özellikleri taşıyan faturaları kullanmanız daha doğrudur. Bu özellikte bir fatura kullanarak, işlemlerinizi otomatik olarak muhasebe programınıza kaydedersiniz. Ayrıca, müşteriniz, elle yazılmış yazıları okumaktansa bilgisayar çıktılarını okumayı daha çok tercih edebilir.

Bu özelliklerdeki fatura tasarımı veya sipariş için lütfen adet, nüsha sayısı, boyut ve renk sayısını belirtiniz. Kalan bölümü en kaliteli bir şekilde üretip en kısa zamanda size teslim edeceğiz.

 

0 545 306 66 16

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top