Magnet

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.

15,30 $

STANDART ÖLÇÜ MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

26,00 $

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ, ÖZEL KESİM MAGNET   (ÖLÇÜ ?)

    1.000 ADET

29,10 $

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM LENSLİ MAGNET   (48X68 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ, ÖZEL KESİM LENSLİ MAGNET   (ÖLÇÜ ?)

    1.000 ADET

Mıknatıs

Toptan Tabaka, Yapışkanlı, PVC, NDFEB, Kreatif gibi birçok çeşidi ile sizlere hizmet vermektedir. Sizler için yenilik de yapan alya grafik ; Nano Mıknatıs ve Lensli Selefonu da ürünlerine ekledi…

Magnetlerin buzdolapları üzerinde gerek süs eşyası, gerekse de promosyon malzemesi olarak yaygınlık kazanmasıyla birlikte “tabaka magnet” olarak adlandırılan ve matbaalar ile promosyon üreticileri tarafından kullanılan levha mıknatıslar aranır hale geldi.

Bu tür uygulamalar gibi geniş bir sahaya erişti. Bu noktada hangi uygulama için hangi mıknatıs türlerinin kullanılacağı önem kazandı. Kalite, hizmet ve en uygun fiyatları ilkesini de göz önünde bulundurarak Alya grafik yani Bursa Matbaacı Firması olarak, zengin çeşitleri ile 5 yıldan bu yana magnet satışı konusunda sizlere hizmet veriyoruz.

Farklı malzemelerden yapılan çeşitli şekillerden oluşan genellikle arka kısmı mıknatıslı ve metal nesnelere yapışma özelliği olan dekoratif objelerdir. Kullanım alanları, buzdolabı magneti, baby shower ürünleri, nişan ve kına organizasyonlarında, araç reklamları için araç magneti, kişiye özel uygulamalarda tanıtım amaçlı olarak da imalatı mümkün olan bu mıknatısların ilgi ve talebi yoğun biçimde gözlenmektedir. İstenilen ebatda ve istenilen özellikte özel kesim ve özel ölçü olarak uygulanabilir. Standart ölçüsü 48x68 mm olmaktadır.

Bir cevap yazın

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top