Reklam Dubası ve Yelken Bayrak

REKLAM DUBALARI

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.

BASKISIZ 80,00 TL

KÜÇÜK DUBA

BASKILI 100,00 TL

KÜÇÜK DUBA

BASKISIZ 90,00 TL

BÜYÜK DUBA

BASKILI 120,00 TL

BÜYÜK DUBA

BASKISIZ 150,00 TL

KÜÇÜK ŞİRİN DUBA

BASKILI 170,00 TL

KÜÇÜK ŞİRİN DUBA

BASKISIZ 160,00 TL

BÜYÜK ŞİRİN DUBA

BASKILI 190,00 TL

BÜYÜK ŞİRİN DUBA

BASKISIZ 180,00 TL

A TABELA

BASKILI 200,00 TL

A TABELA

YELKEN BAYRAKLAR

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.

YELKEN BAYRAK 130,00 TL

75X200 cm

Toplam uzunluk 2,50 metre

YELKEN BAYRAK 140,00 TL

75X250 cm

Toplam uzunluk 3,20 metre

YELKEN BAYRAK 140,00 TL

75X300 cm

Toplam uzunluk 4 metre

YELKEN BAYRAK 180,00 TL

90X300 cm

Toplam uzunluk 4 metre

YELKEN BAYRAK 200,00 TL

100X400 cm

Toplam uzunluk 5,50 metre

REKLAM DUBALARI

Dubalarımız çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen özel alaşım kimyasallardan üretilmektedir.
Her ortamda güvenle kullanabileceğiniz reklam dubası çeşitlerimiz için  Ürün kataloğumuzdan dilediğiniz reklam dubası fiyatları nı ürünü sipariş ederek Türkiyenin neresinde olursanız olun en geç 3 iş günü içinde siparişleriniz firmanıza ulaştırılır.

Reklam dubası satışlarımız tüm Türkiye genelinde PTT kargo veya Otogar yolu ile gönderilmektedir. Sizde reklam dubası ihtiyaçlarınızı firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Tabelanızı iş yerinizin size ait olan cephesine ilgili belediyeye reklam vergisini ödeyerek asabilirsiniz, size ait olmayan bir yere tabela asmanız için yerin sahibinden izin almanız (kiralamanız) gerekir, kaldırıma ve taşacak şekilde tabela asmak izine ve ayrıca reklam vergisine tabidir.
Belediyeler tarafından nasıl ve nereye yerleştirileceği belirlenen reklam tabelaları, mücavir alanları içerisinde görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde yerleştirilir. Belediyelerin koyduğu bu tabela yerleştirme hükümlerine kamu ve özel sektörden tüm kurumlar uymak zorundadır.

Tanıtıcı levha ve tabelalar bölgenin görüntüsünü bozuyor ise belediyeler tarafından kaldırılabilir.

0 545 306 66 16

Bursa Bursa Reklam Dubaları, Bursa Reklam Dubası, Bursa Reklam duba, Bursa Reklam dubası fiyatı, Bursa Reklam duba siparişi, Bursa Reklam dubaları siparişi, Bursa Reklam dubası siparişi, Bursa Reklam Dubası, Reklam dubası fiyatları, 

YELKEN BAYRAKLAR

Her Sektöre Olta Bayraklar ve Olta Bayrak Fiyatları

Bayraklar yalnızca devletleri temsil etmemektedir. Bir kuruluş, dernek, spor kulübü, marka ve aklınıza gelebilecek her türde kurumlar kendilerini tüm alanlarda temsil edecek bir bayrağa ihtiyaç duymaktadır. Olta bayrak sizleri, firmanızı ya da kuruluşunuzu, kurumsallığınızı ve kalitenizi en iyi şekilde yansıtabilsin diye yüksek kalitedeki bayraklarımızı satışlarınıza sunduk.

Dilediğiniz sektörde hizmetleriniz olabilir. Tüm sektörler için, kuruluş ve firma farkı gözetmeksizin dilediğiniz olta bayrağını uygun olta bayrak fiyatları için bizler, sizler için satışa sunabilmekteyiz.

Bayraklarınız Sizleri Temsil Eder

Kuruluşlarınız ve firmalarınız için sizleri temsil edecek bayraklarınızın en yüksek kalitede hazırlanmasını sağlıyoruz. Böylelikle sizleri daha yukarılara, profesyonelliğe taşıyacak durumlara mahal vermeyi hedefliyoruz.

Kaliteli ürünün ve hizmetin son derece önem kazandığı bugünlerde olta bayrağı hizmeti verdiğimiz firmamızla sizlere alanımızda en yüksek kaliteyi sunmaktayız.

Reklam ve Tanıtımlara Olta Bayrakları Öncülük Ediyor

Günümüzde bayraklar eskilere oranla çok daha farklı fonksiyonlarda kullanılabilmektedir. Bu sebepledir ki farklı amaçlarla kullanılan bayraklar farklı türlerde de olabilmektedir. Reklam ve tanıtım için yapılan toplantılarda olta bayrakları oldukça büyük rağbet görmektedir. Tüm reklam ve tanıtım toplantılarınız, organizasyonlarınız için sizlere olta bayrakları hizmeti sunmaktayız.

Olta Bayrakları Nasıl olmalıdır

Olta bayrağı; bir olta kamışı gibi bir direğe bağlı ve belirlenmiş boyutlarda, çeşitli şekillerde, kumaşlarda olan temsili bir bayraktır. Kendine özgü birçok alt türü bulunmaktadır. Dilediğiniz her türde olta bayrakları için bizlerden kusursuz destekler alabilirsiniz.

Olta bayrakları toprağa saplanan bayraklardan biraz daha farklı olarak içi su dolu bidonlarla birlikte ve taşınabilir özelliklerde olan bir bayrak türüdür. Dilediğiniz ölçülerde üretilen olta bayraklarımızla sizlere kaliteyi ve hizmeti kuruluşunuza yaraşır ölçülerde sunmak için çalışmaktayız.

Olta Bayrak (Yelken Bayrak) siparişleriniz için ya da sektörünüze uygun, olta bayrak tasarımları hakkında detaylı bilgi almak için alyagrafik.com sitemizi ziyaret ederek aynı zamanda 0 545 306 66 16 numaralı telefonlarımızdan bizlere ulaşarak yeteri bilgileri temin edebilirsiniz. Olta bayrak fiyatlari hakkında sizlere olması gereken fiyatları verebileceğimizden emin olabilirsiniz...

0 545 306 66 16

Bursa Bursa Olta bayrak, her alanda rahatlıkla kullanılan taşıması ve kurulumu çok basit olan reklam bayrağı türüdür. Bursa Olta bayrak siparişleri

Bursa Bursa Olta bayrakları, Bursa Olta bayrağı, Bursa Olta bayrak, Bursa Olta bayrak fiyatı, Bursa Olta bayrak siparişi, Bursa Olta bayrakları, Bursa yelken bayrak, Bursa yelken bayrak fiyatları

Bir cevap yazın

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top