REKLAM ve TABELA

REKLAM VE TABELA

 

 

 

Reklam Dubaları Fiyatları                    Yelken Bayrak Fiyatları

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklam ve Tabelanın önemi;

Yönlendirmek, bilgi vermek, tanıtma çalışmaları gibi amaçlar için, genellikle dış mekan (bina, yol, açık alan vs.) ve kapalı alanlarda, belli kalıplar halinde monte edilerek kurulan platformlara tabela denir.

Tabelalar sizin kurumsal kimliğiniz ortaya koyan öncelikli ürünlerdir. Firmanızın tarzını ve bakış açısını ilk olarak belli eden unsur sizin tabelanızdır.

Tabela imalatı hakkında;

Reklam ve Tabela Firmaları, imalattan montaj safhasına kadar belirli standartları içermelidir, tabela yapımında öncelikle dikkat edilecek hususlar ise Güneş ışığı, rüzgar, yağmur gibi dış etkenlere maruz kaldığı için yapım aşamasında seçilecek olan malzemenin bu şartlara mukavim olması gerekir, özellikle devamlı güneş ışığına maruz kalan tabelaların renkleri en fazla 5 yıl dayanabilmektedir, devamlı güneş alan bir yere pleksiglas gibi malzemeler yerine alüminyum malzemeler seçilmelidir, tabelanın konstrüksiyonu paslanma ve kopmalara karşı demir profil yerine, etli (kalın) alüminyum profilden olmalıdır, ışıklı tabelalarda mutlaka su giderleri olmalı ve balast gibi elektrik tesisat ve kanalları üst çerçeve içine döşenmelidir,  flüoresans kullanımında dikkat edilecek en önemli konu flüoresans sık sık değişme ihtiyacına cevap verilebilir bir imalat ve montaj yapısı olmalıdır aynı şekilde neon reklam çalışmalarında da rüzgar ve yağmur etkisinden meydana gelen arızaların fazla olmasından ve yüksek voltajlı akümülatör bakımı için uygun bir imalat ve montaj yapısı olmalıdır.

Tabelanın yeri;Belediyeler tarafından nasıl ve nereye yerleştirileceği belirlenen reklam tabelaları, mücavir alanları içerisinde görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde yerleştirilir. Belediyelerin koyduğu bu reklam ve tabela yerleştirme hükümlerine kamu ve özel sektörden tüm kurumlar uymak zorundadır.
Tanıtıcı levha ve tabelalar bölgenin görüntüsünü bozuyor ise belediyeler tarafından kaldırılabilir.
 0 545 306 66 16

Bursa Reklam ve tabela, Bursa Reklam, Bursa Tabela, Bursa Reklam ve tabela fiyatı, Bursa Reklam tabela siparişi, Bursa Reklam ve tabela siparişi, Bursa Reklam ve tabela, Bursa Reklam Tabela

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top