Reklam Dubası Fiyatları

REKLAM DUBALARI

Fiyatlarımıza K.D.V. Dahil Değildir.

BASKISIZ 80,00 TL

KÜÇÜK DUBA

BASKILI 100,00 TL

KÜÇÜK DUBA

BASKISIZ 90,00 TL

BÜYÜK DUBA

BASKILI 120,00 TL

BÜYÜK DUBA

BASKISIZ 150,00 TL

KÜÇÜK ŞİRİN DUBA

BASKILI 170,00 TL

KÜÇÜK ŞİRİN DUBA

BASKISIZ 160,00 TL

BÜYÜK ŞİRİN DUBA

BASKILI 190,00 TL

BÜYÜK ŞİRİN DUBA

BASKISIZ 180,00 TL

A TABELA

BASKILI 200,00 TL

A TABELA

REKLAM DUBALARI

Dubalarımız çevreye ve insan sağlığına zarar vermeyen özel alaşım kimyasallardan üretilmektedir.
Her ortamda güvenle kullanabileceğiniz reklam dubası çeşitlerimiz için  Ürün kataloğumuzdan dilediğiniz reklam dubası fiyatları nı ürünü sipariş ederek Türkiyenin neresinde olursanız olun en geç 3 iş günü içinde siparişleriniz firmanıza ulaştırılır.

Reklam dubası satışlarımız tüm Türkiye genelinde PTT kargo veya Otogar yolu ile gönderilmektedir. Sizde reklam dubası ihtiyaçlarınızı firmamızdan güvenle temin edebilirsiniz.

Tabelanızı iş yerinizin size ait olan cephesine ilgili belediyeye reklam vergisini ödeyerek asabilirsiniz, size ait olmayan bir yere tabela asmanız için yerin sahibinden izin almanız (kiralamanız) gerekir, kaldırıma ve taşacak şekilde tabela asmak izine ve ayrıca reklam vergisine tabidir.
Belediyeler tarafından nasıl ve nereye yerleştirileceği belirlenen reklam tabelaları, mücavir alanları içerisinde görüntü kirliliği oluşturmayacak şekilde yerleştirilir. Belediyelerin koyduğu bu tabela yerleştirme hükümlerine kamu ve özel sektörden tüm kurumlar uymak zorundadır.

Tanıtıcı levha ve tabelalar bölgenin görüntüsünü bozuyor ise belediyeler tarafından kaldırılabilir.

0 545 306 66 16

Bursa Bursa Reklam Dubaları, Bursa Reklam Dubası, Bursa Reklam duba, Bursa Reklam dubası fiyatı, Bursa Reklam duba siparişi, Bursa Reklam dubaları siparişi, Bursa Reklam dubası siparişi, Bursa Reklam Dubası, Reklam dubası fiyatları, 

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top