Sticker Çıkartma Etiket

Fiyatlarımıza K.D.V Dahil Değildir.

13,76 $

STANDART ÖLÇÜ ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

18,35 $

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

22,95 $

STANDART ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ALTIN YALDIZ ÇIKARTMA ETİKET    (52X84 mm)

    1.000 ADET

FİYAT ALINIZ...

ÖZEL ÖLÇÜ ÖZEL KESİM ÇOK RENKLİ ÇIKARTMA ETİKET    (? mm ölçü)

    1.000 ADET

Bursa sticker çıkartma etiket fiyatları

Bursa çıkartma etiket fiyatları için;

Not: Fiyatlarımıza K.D.V Dahil DEĞİLDİR.

 

 

Bursa sticker çıkartma etiket fiyatları; Etiketler günümüzde her iş kolunda üretim, imalat, satış, pazarlama kısmında olsun, herhangi bir işin sistemli bir hale getirilmesi(stok yönetimi, mal sayımı vb.)  olsun, ürünler ile ilgili önemli uyarı ve bilgileri içeren materyaller olarak kullanılmaktadır. Etiket kullanımı çok çeşitlidir. Etiketlerin kullanım alanları çok çeşitli olmakla birlikte, isteğe göre veya herhangi bir sektörde ki özel bir ihtiyaca göre çeşitli amaçlarda kullanılabilir. Sonuç olarak etiketler üzerilerine ne basılırsa, onunla ilgili bilgi içereceğinden genel olarak bilgi verme amaçlı kullanılmaktadır.

Günümüzde kullanım alanlarına göre en çok kullanılan etiketler;

  • Ürün Etiketleri
  • Demirbaş Etiketleri
  • Fiyat Etiketleri
  • Ürün logo & marka etiketi
  • Uyarı Etiketi
  • Barkod Etiketi

Etiketler kullanım alanlarına göre adlandırılmakta ancak her sektöre veya iş koşullarına göre kullanılan etiketlerin özel bir adı ve tanımı vardır. Etiketlerin çok çeşitli olmalarının sebebi, her sektörde etiket ve etiketlemeye ihtiyaç duyulması ve buna göre etiket kullanılmasıdır. Buna göre aşağıda tüm etiket türlerini bulabilirsiniz.

Etiket basımını son yıllarda gazete, dergi, ilaç, kitap ve gıda sektörü gibi birçok alanda görmemiz mümkün olmaktadır.

Bursa çıkartma etiket fiyatları Matbaa etiketleri genellikle kutu,  paket ya da saklama kaplarında firma ünvanını vurgulamak üzere kullanılmaktadır ya da yanlış basılan katalog kapaklarında tekrar basıma girmektense hatalı olan kısım büyüklüğünde etiket basım işlemi gerçekleştirilir.

Bursa çıkartma etiket fiyatları genellikle Baby shower dünyasını süslemekte olup kişiye özel etiket çalışmaları ile gündemde dikkat çekmektedir. Ped su şişelerine, kürdanlıklara ve kolonya şişeleri gibi çeşitli süs aksesuarlarına uygulanmaktadır. Detaylı bilgi için www.alyagrafik.com/iletisim/

Etiket Fiyatları, Bursa etiket Basımı, Bursa çıkartma etiket Fiyatları, etiket Basımı, etiket Çeşitleri, Özel Kesim etiket, Etiket Fiyatları, Etiket Çeşitleri, Özel Kesim Etiket, Özel ölçü Etiket Basımı, Bursa Etiket Firmaları, Bursa etiket basımı, Matbaa Firmaları matbaa Bursa Matbaa Bursa Terimleri matbaa firmaları Bursa matbaa, Bursa Sticker çıkartma etiket fiyatları, özel kesim sticker, özel ölçü sticker çıkartma etiket fiyatları, özel ölçü Bursa çıkartma etiket fiyatları, ürün etiketi, özel ölçü ürün etiketi, uyarı etiketi, fiyat etiketleri, fiyat etiketi. Bursa sticker çıkartma etiket fiyatları

Bir cevap yazın

Copyright © 2018 ALYA AJANS | Design by ThemesDNA.com
top